KÓDFELTÖLTÉS

Vezetéknév *
A vezetéknév megadása kötelező!
Keresztnév *
A keresztnév megadása kötelező!
E-mail *
Az e-mail cím megadása kötelező!
Telefon
Irányítószám *
Az irányítószám megadása kötelező!
Település *
A település megadása kötelező!
Utca *
Az utca megadása kötelező!
Házszám *
A házszám megadása kötelező!
A kód típusa *
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Vásárlás helyszíne *
A vásárlás helyének megadása kötelező!
A vásárlás időpontja: *
:
Vásárolt termékek: *
Kezdd el írni a termék nevét, vagy válassz a felsorolásból!
Termékek: *
Termék kiválasztása kötelező!
Kérjük értékelje a játékot
A játékszabályzat elfogadása kötelező!

Nyertesek

Fődíjas:


Heti nyertesek:

1. heti :Guti Szlepák Éva - Kisvarsány
2. heti : Faddi Botond - Helvécia



Napi nyertesek:

08.01.
Gyömbér Gábor - Szeged
Székely Afrodité - Budapest
Bokor Enikő - Budapest

08.02.
Póta Ferenc - Eger
Németh Réka - Petőháza
Samartinean David - Gyenesdiás

08.03.
 Varga Tibor - Szolnok
Mile Zoltán - Budapest
Simonics Pál - Halásztelek

08.04.
 
Udvardi Andrea - Torony
Robotka Balázs - Sülysáp
Herczeg Zsolt - Gödöllő

08.05.
 
Horváth Katalin - Miskolc
Fazekas Levente - Leányfalú
Papp Gréta - Szeged

08.06.
Nyerges Gábor - Sopron
Béres Sándor - Budapest
Szolyák Ágnes - Hódmezővásárhely

08.07.
Matola Márk - Nagykanizsa 
Rieder András - Budapest
Vargha Ágota - Budapest

08.08.
Szabó Katalin - Budapest
Bóka Beáta - Miskolc
Gecse Hajnalka - Budapest

08.09.
Inzsöl Alex - Szombathely
Petőfiné Faludi Erika - Siófok
Komáromi Ádám - Szeged

08.10.
Bartok Gellért - Csongrád
Márkus Zoltánné - Gyula
Tóth Dominik - Szombathely

08.11.
Zsják Soma - Miskolca
Pataki Andrea - Tárnok
Óvári Viktor - Budapest

08.12. 
Balogh Szabina - Szentendre
Fedor Mihály - Öttevény
Sápi Sarolta - Boldog

08.13.
Izsó Tünde - Kisnémedi
Bodócsi Bálint - Budapest
Ragó Viktor - Mezőnagymihály

08.14.
Békési Károly - Budapest
Kalugyer Tamás - Keszthely
Stefán János - Bátaszék

08.15. 
Lajkó Eszter - Kiskunmajsa
Jánosik Jázmin - Pörböly
Szuhogyi Tamás - Debrecen

08.16.
Pelikán Kitty Izabella - Monorierdő
Takács László - Sopron
Lajka Jánosné - Hatvan

08.17.
Miklós Szimonettea - Budapest
Tóth Júlia - Keszthely
Koós Gergely - Gyál

08.18.
Zángó Tamás - Berettyóújfalú
Nagy Bence - Budapest
Illésné Halász Ildikó - Budapest