KÓDFELTÖLTÉS

Vezetéknév *
A vezetéknév megadása kötelező!
Keresztnév *
A keresztnév megadása kötelező!
E-mail *
Az e-mail cím megadása kötelező!
Telefon
Irányítószám *
Az irányítószám megadása kötelező!
Település *
A település megadása kötelező!
Utca *
Az utca megadása kötelező!
Házszám *
A házszám megadása kötelező!
A kód típusa *
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Egy kódtípus kiválasztása kötelező!
Vásárlás helyszíne *
A vásárlás helyének megadása kötelező!
A vásárlás időpontja: *
:
Vásárolt termékek: *
Kezdd el írni a termék nevét, vagy válassz a felsorolásból!
Termékek: *
Termék kiválasztása kötelező!
Kérjük értékelje a játékot
A játékszabályzat elfogadása kötelező!

Nyertesek


Fődíjas:


Heti nyertesek:
1. heti - Finta Ferenc - Budapest
2. heti -Szemesi Sándor - Debrecen
3.heti Fekete Liliána - Kiskunfélegyháza
4.heti Kiss Patrícia - Tatabánya



Napi nyertesek:

06.21. Balogh Szabina - Szentendre
06.22. Árvay Viktor - Budapest
06.23. Kelemes Péter - Létavértes
06.24. Mucsi Krisztián - Szeged
06.25. Bandicz Gábor - Mohács
06.26. Ferenczy Norbert - Budapest
06.27. Polák Tibor - Gégény
06.28. Illés Richárd - Komló
06.29. Fazekas Roland - Kakasd
06.30. Porpáczy Lajos Béla - Szombathely
07.01. Hadarics Szabolcs - Sopron
07.02. Homolya Dávid - Kosd
07.03. Krokavecz - Gerebics Nóra - Úri
07.04. Klenk Tibor - Budakalász
07.05. Csákány Andrea - Hobol
07.06. Csankó Patrik - Alsónyék
07.07. Pintér Richárd - Győr
07.08. Goreczki Balázs - Pomáz
07.09. Kopcsándi Vivien - Szombathely
07.10. Stánicz Ferenc - Szombathely
07.11. Gyenesi Péter - Alsoleperd
07.12. Kiszelák Elisabeth - Berkenye
07.13. Molnár László - Tiszafüred
07.14. Ónodi - Szűcs Attila - Hódmezővásárhely
07.15. Bárczi János - Hejőpapi
07.16. Kovács Gabriella - Baja
07.17. Verner Gábor - Vác
07.18. Maczek Brigitta - Tatabánya
07.19. Forrai Zsuzsanna - Hatvan
07.20. Horváth Marcell - Budapest
07.21. Szántó Zoltán - Szolnok
07.22. Kovács - Nagy Ákosné - Debrecen